Atvykimas

Iš Vilniaus ar Kauno

hotel6420Važiuok A1/E85 keliu iki Klaipėdos ir dešinėje ieškok nuorodos į Palangos – Liepojos kelią A13/E272. Juo keliauk iki įvažiavimo į Palangą ir prie Lukoil kolonėlės suk į dešinę link Liepojos A13 keliu. Ties pirma nuoroda į Šventają nesuk, ties antra – irgi ne. Ten festivalis nebevyksta. Važiuok toliau iki pat posūkio kairėn į terminalą – jis yra ties nuoroda LIEPOJA 57. Iškart pasukus, prie Būtingės gatvės, bus parkingas, o toliau jau viską rasi ir nepasiklysi.

Iš Panevėžio

Važiuok A9/E272 link Šiaulių.

Iš Šiaulių

Važiuok A11/E272 link Kretingos ir toliau į Palangą iki dešinėje prie Lukoil degalinės esančio posūkio į Liepoją. Suk į dešinę A13 keliu. Ties pirma nuoroda į Šventają nesuk, ties antra – irgi ne. Ten festivalis nebevyksta.  Važiuok toliau iki pat posūkio kairėn į terminalą – jis yra ties nuoroda LIEPOJA 57. Iškart pasukus, prie Būtingės gatvės, bus parkingas, o toliau jau viską rasi ir nepasiklysi.

Parkinge už 20 litų galėsi saugiai palikti automobilį visam festivalio laikotarpiui. Parkingas ne guminis, todėl atvykęs vėliau turėsi ieškoti vietos miestelyje, kuris erdviais parkingais nepasižymi.

Norėdamas parkuotis ne festivalio teritorijoje, ieškok tam skirtų vietų miestelio teritorijoje. Prie kelio mašinos nepalik – statyti automobilių ten neleidžiama. Kelių policija atidžiai stebės situaciją prie įvažiavimo i festivalį ir prasižengusius baus skaudžia baudele.

Gudriai planuok kelionės laiką, stenkis nepakliūti į sezoninius kamščius ties Klaipėda, nekeliauk automobiliu vienas, jei gali, pavežk tranzuotojus. O šio įrašo komentaruose patogu ieškoti pakeleivių.